REJESTRACJA KONTA UCZESTNIKA

Witamy w rejestracji on-line na 16. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations

Poprawne wypełnienie formularza, a także wyrażenie wszystkich zgód marketingowych premiowane jest otrzymaniem identyfikatora umożliwiającego wstęp na Targi. Jeżeli rejestrowali Państwo swój udział w ostatnich latach, proszę zalogować się tutaj.

Jeżeli nie wyrażają Państwo zgód marketingowych istnieje możliwość zakupu biletów wstępu tutaj.

Uwaga: Na podany przez Państwa w formularzu rejestracji adres e-mail zostanie wysłana informacja o poprawnym ukończeniu rejestracji i dalsze instrukcje. Niektóre serwery mogą traktować automatycznie wysyłane wiadomości jako SPAM i umieszczać je w wydzielonym folderze programu pocztowego. Jeśli nie otrzymacie Państwo od nas wiadomości e-mail po zakończeniu rejestracji, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM oraz skasowanie oznaczenia spam z tej wiadomości. 

Rejestracja tylko dla branżowych klientów

Dane Uczestnika:

Stanowisko *
select

Dane firmy

select
Profil działalności *
select
 • * Branża (można zaznaczyć kilka)

 • Spożywcza
 • Kosmetyczna
 • Napoje
 • Reklamowa
 • Farmaceutyczna
 • Motoryzacyjna
 • Logistyczna
 • Chemiczna
 • Wyposażenia gospodarstwa domowego
 • Inna (jaka?)

* Skąd dowiedziałeś się o targach?

Reklama w prasie
Portale internetowe
Otrzymałem/am newsletter
Otrzymałem/am zaproszenie
Z innego źródła (jakiego?)

Dane logowania

* wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu rejestracji na Targi oraz kontakt telefoniczny i mailowy w sprawach organizacyjnych z nimi związanych. Oświadczam również, że zapoznałam/łem się z klauzulą informacyjną o przetwarzaniu moich danych osobowych dostępną tutaj.
* wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celach marketingowych (informowanie o wydarzeniach organizowanych przez Targi w Krakowie, szkoleń i konferencji, usłudze newsletter) za pomocą zarówno telefonu jak i maila. Zgodę mogę wycofać w każdym momencie.
* oświadczam, że zapoznałam/łem się z zasadami obowiązującymi w obiekcie EXPO Kraków dostępnymi tutaj, akceptuję je w całości i zobowiązuję się do ich przestrzegania.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych są Targi w Krakowie Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Galicyjska 9; kontakt do inspektora ochrony danych: iod@targi.krakow.pl; Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna na: http://targi.krakow.pl/pl/aktualnosci/klauzula-informacyjna-o-przetwarzaniu-danych-osobowych.html

 
 

FAQ

Otrzymuję komunikat, że mój adres istnieje już w systemie
Komunikat ten oznacza, że w przeszłości rejestrowaliście się już Państwo w naszym systemie rezerwacji i posiadacie w nim konto. Zapomniane hasło można zresetować, korzystając z funkcji [Zapomniałem hasła] na stronie logowania. Osoby posiadające już konto w systemie nie muszą rejestrować się ponownie.

Co oznacza * przy opisie pola (np. E-mail *)?
Znak ten oznacza, że bez wypełnienia tego pola nie można kontynuować zamówienia.

Inny problem z rejestracją
Skontaktuj się proszę z nami na pomoc@exposupport.pl